24V Relay NT76-A-S-24VDC NT76-A-Z-24VDC NT76-A-S NT76-A-Z 24VDC 24V DC24V 16A 250VAC 4PIN 2Pcs
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
17
quantity
Product details
Category
Relays / Circuit Opening24V Relay NT76-A-S-24VDC NT76-A-Z-24VDC NT76-A-S NT76-A-Z 24VDC 24V DC24V 16A 250VAC 4PIN 2PcsPower Source : DCTheory : Electromagnetic RelayContact Load : Low PowerModel Number : NT76-A-S-24VDC RELAYVoltage : 250V